Jesteśmy po pierwszej akcji! 27 listopada o godz. 9:00 pod Szkołą 65 stawiło się 65 uczniów z klas VI, VII, VIII i jedna uczennica z klasy IV, Ruta. Zaopatrzeni w ściereczki, szczotki, worki i znicze ruszyliśmy na Cmentarz Wojskowy na warszawskich Powązkach. Pogoda nam dopisała. Było ciepło i słonecznie. Uprzątnęliśmy wiele grobów powstańców i żołnierzy. Zapaliliśmy znicze i w milczeniu uczciliśmy pamięć poległych w walce za ojczyznę. Zadowoleni z naszej pracy i dumni z akcji wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy opiekunom, Pani Beacie Snachowskiej, Pani Renacie Krzyżanowskiej, Pani Katarzynie Kowalskiej-Żołądź, Pani Ewie Nowak oraz Pani Wicedyrektor Marcie Skrzyńskiej. Z niecierpliwością czekamy na następną akcję Koła Wolontariatu. Zapraszamy do obejrzenie fotoleracji.