Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku
w godz. 7:00 – 17:30

Świetlica jest miejscem, gdzie dzieci nie tylko mogą poczekać na lekcje, czy na odbiór przez rodziców. W naszej szkole świetlica jest miejscem, w którym uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania, pasje oraz odkrywać swoje talenty podczas rozmaitych zajęć plastycznych, technicznych, muzycznych, czytelniczych oraz wielu, wielu innych. Od początku roku w klasach pierwszych przeprowadzone zostały różnorodne zajęcia. Dzieci uczestniczyły w obserwacjach mikroskopowych, podczas których przyglądały się budowie liści, kwiatów, a także brały udział w eksperymentach. Odbyły się zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania oraz znaczenia owoców i warzyw dla naszego zdrowia. Regularnie prowadzone są zajęcia plastyczne, których efekty można podziwiać na gazetkach ściennych.

Tegoroczna jesień sprzyjała wielu wyjściom na plac zabaw, gdzie dzieci rysowały kredą po chodnikach, bawiły się z chustą animacyjną KLANZY, wstążkami oraz korzystały z dostępnego sprzętu sportowego. Uczyły się skakać na skakance, grać w mini golfa oraz współpracować w trakcie różnych gier drużynowych.

Bardzo dużo radości sprawiają naszym uczniom zabawy dowolne takie jak szachy, budowanie z klocków czy też gry planszowe. Dzieci integrują się ze sobą poprzez wspólny taniec, zabawy typu „masażyki”, pląsy, śpiewanie nowo poznanych piosenek.

W naszej świetlicy dzieci rozwijają swoją wyobraźnię oraz talent plastyczny poprzez robienie bransoletek, tworzenie prac z orgiami, prac przestrzennych, uczestnicząc w zajęciach na podstawie metody D. Dziamskiej- „edukacja przez ruch, zabawy z linią”, a także zajęciach z parasolami oraz wielu innych.

W ostatnim czasie uczniowie ze świetlicy przygotowali wspólnie z klasą Ic występy z okazji Dnia Patrona Szkoły. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem zarówno ze strony samych uczniów, jak i rodziców, którzy przybyli na uroczysty apel.

Kierownik świetlicy: mgr Anna Warmiak
Godz. przyjęć: czwartek 15:00 – 16:00
Uprzejmie proszę o wcześniejsze uzgadnianie wizyt.

Opłata za świetlicę wynosi 100 zł. za semestr. Uzyskane pieniądze są przeznaczone na urozmaicenie zajęć świetlicowych.

Opłatę za świetlicę prosimy uiszczać na rachunek bankowy nr
z dopiskiem "Świetlica przy SP nr 65"

Telefon kontaktowy dla Rodziców: 22 833 58 36 wewnętrzny 115

Przedstawiamy kilka galerii z wydarzeń w świetlicy.

Dzień Babci i Dziadka + Zabawy karnawałowe

Występy aktorów z teatru Lalka oraz wizyta św Mikołaja w świetlicy:

Szachy, Dzień Niepodległości, bezpieczeństwo na drodze, Andrzejki, zabawy itp.