O naszej podstawówce najlepiej świadczy fakt, że jest ona obiektem westchnień rodziców spoza rejonu, którzy chętnie widzieliby w niej swoje pociechy! Co nas wyróżnia?

• Kadra nauczycielska zapewniająca wysoki poziom nauczania (druga publiczna podstawówka w Warszawie wg. rankignu serwisu www.cke.edu.pl:
  • Przyjemny, dobrze wyposażony budynek, profesjonalna infrastruktura sportowa (wielofunkcyjne boisko, bliskość basenu, toru łuczniczego oraz sezonowego lodowiska)
  • Możliwość nauki w klasie sportowej
  • Aktywni rodzice, zaangażowani w życie szkoły (np. Rada Rodziców ufundowała szkole komputerową pracownię mobilną, rodzice co roku prowadzą lekcje i warsztaty w ramach Dnia Nauki, a także przygotowali aktualną witrynę internetową szkoły)