HIT!     Jasełka na wesoło 2016

Dołącz do nas na facebooku.

Projekt Erasmus+

Pyszne jedzenie w naszej stołówce

Szanowni Państwo.

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczyna się remont szatni i bloku żywieniowego. Obiady będą wydawane do dnia 12.05.2017 r. Od 15.05 stołówka szkolna będzie nieczynna. Nadpłaty za obiady będą zwracane na konto lub do odebrania u intendenta. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w II śniadanie, które będą spożywać w klasach.

ZARZĄDZENIE !

Na podstawie ZARZĄDZENIA NR 2317/2012 PREZYDENTA MIASTA STOŁECZEGO WARSZAWY
z dnia 11 kwietnia 2012 r. , informuje się Rodziców , iż opłaty na obiady wnosi się w okresach miesięcznych , z góry DO OSTATNIEGO DNIA MIESIĄCA POPRZEDZAJĄCEGO MIESIĄC , w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej .
Opłaty za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej w miesiącach styczniu i wrześniu wnoszone są na początku miesiąca.
W przypadku braku opłaty lub potwierdzenia opłaty obiadów w wyznaczonych terminach , uczeń NIE BĘDZIE MÓGŁ KORZYSTAĆ Z OBIADÓW W DANYM MIESIĄCU.

Informujemy, że istnieje możliwość wnoszenia opłat za obiady, za pomocą przelewów bankowych.
Dane do przelewu:
Nazwa odbiorcy: Szkoła Podstawowa nr 65
Adres odbiorcy: ul. Mścisławska 1, 01 – 647
Numer konta: 88103015080000000550985063
Tytułem:
opłata za obiad za ………… (imię i nazwisko dziecka) ……………(klasa) za …(miesiąc)

Wpisanie wszystkich danych jest konieczne do sprawdzenia, czy płatność została dokonana. Prosimy o wpisywanie danych dziecka (czasem nazwisko osoby wpłacającej jest inne).
Wpłaty na konto można dokonywać do 25 danego miesiąca.
Potwierdzenie wpłaty dzieci przekazują wychowawcy, dorośli do intendenta.

Jadłospis 25-27.03.2013 r.     Opłata za kwiecień 2013 r. JADŁOSPIS LATO W MIEŚCIE

21 września 2017
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira